LED growing panel pre podporu rastu rastlín - 45W

Kód tovar: 36-060
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

LED growing panel pre podporu rastu rastlín - 45W​ obsahuje červené a modré svetlá vďaka LED diodám, ktoré majú priaznivý účinok pre rastliny, ktoré následne rýchlejšie rastú a kvitnú aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED growing panel pre podporu rastu rastlín - 45W​ obsahuje červené a modré svetlá vďaka LED diodám, ktoré majú priaznivý účinok pre rastliny, ktoré následne rýchlejšie rastú a kvitnú aj v nepriaznivých svetelných podmienkach. Jedná sa o neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED lampa je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

led grow light 45w


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

LED grow light

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlovlnovú dĺžku 630-660nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlovlnovú dĺžku 440-460nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: Led Lampa 45W
Príkon: 45W
Výkon: 3735lm (na porovnanie ako 2 klasické 100W a jedna 60W žiarovka)
Množstvo LED: 225
LED farby: Červená 165 + Modrá 60 
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 310x310x35
Vyžarovací uhol: 120°

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%