Wifi Set PC klávesnica a myš z bambusu

Kód tovar: 11-181
U$86,90 Cena bez DPH: U$72,42
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Wifi Set PC klávesnica a myš vyrobená zo skutočného bambusu pre spríjemnenie dennodennej práce pri vašom PC. Luxusná klávesnica pre Vás.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wifi Set PC klávesnica a myš vyrobená zo skutočného bambusu pre spríjemnenie dennodennej práce pri vašom PC. Táto luxusná klávesnica môže byť skvelým imidžovým doplnkom Vašej kancelárie, bytu, aťd.

Klávesnica a myš počítača je neodmysliteľnou súčasťou našich každodenných životov. Existuje množstvo druhov klávesníc. Niekomu stačí klasická klávesnica, iní vyžadujú ergonomický tvar pre maximálne pohodlie. Až doteraz sa nikto nezaoberal tým, že dotyk skutočného dreva je omnoho príjemnejší, ako neustále ťukanie do plastovej klávesnice. Spríjemnite si deň v kancelárii prítomnosťou skutočného bambusu.

Klavesnica z bambusu

Klávesnicu aj myš stačí spárovať  s počítačom prostredníctvom siete WIFI rovnako, ako bežnú klávesnicu. Klávesnica má príjemný povrch a nevydáva hlasné ťukanie, ako to býva zvykom pri plastových klávesniciach. Jednotlivé klávesy sú od seba dostatočne oddelené pre zlepšenie presnosti počas rýchleho písania. Rozmery klávesnice 46,6cm (Dĺžka) x 15,9cm (Šírka) x 1,8cm (Výška).

Balenie obsahuje:

1x Wifi klávesnica z bambusu
1x Wifi myš pre PC

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie