Virtuálne okuliare - POP 360 VR Insane

Kód tovar: 11-248
U$31,90 Cena bez DPH: U$26,58
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Áno! Odosielame do US
+

Virtuálne okuliare - POP 360 VR Insane  - Začnite spoznávať neuveriteľný svet virtuálnej reality. Umožňujú sledovať obľúbené 360 stupňové videá.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Virtuálne okuliare - POP 360 VR Insane  - Začnite spoznávať neuveriteľný svet virtuálnej reality. Umožňujú sledovať obľúbené 360 stupňové videá, prípadne hrať najnovšie hry vo virtuálnej realite, a to všetko za prítomnosti maximálneho používateľského komfortu, nakoľko si sami zvolíte čas a miesto. Vstúpte do virtuálnej reality a za zlomok času sa môžete stať súčasťou deja hocikde na svete. Sledujte plávajúce delfíny z morského dna, lietajte vo vesmíre, prípadne nástupte do Formuly F1 a vychutnajte si ten skvelý zážitok z úplne inej perspektívy.
 VR Insane POP 360 - virtuálne okuliare

Dostupný obsah 360:
POP 360 prichádza s vlastnou bezplatnou aplikáciou VR Insane, ktorá vám každý deň poskytne nové videá a hry. V aplikácií sa nachádza 10 rôznych kategórií so širokou škálou obsahu pre každého. Aplikáciu je možné stiahnuť v App Store alebo v Google Play. VR Insane aplikácia POP 360

Vhodné pre deti:
VR Insane ponúka aj detskú kategóriu, kde môžu začať deti objavovať svet virtuálnej reality v úplnom bezpečí a pritom si užiť maximálnu zábavu. Je z čoho vyberať - hry, zábavné videá, príroda a taktiež aj vzdelávacie videá, kde učenie môže byť aj zábavou.  

POP 360 okuliare predstavujú jedinečné asferické šošovky s možným nastavením šírky od stredného bodu, ktoré boli navrhnuté na minimalizovanie vertigo pocitu (strata rovnováhy). Obsahujú taktiež integrované dotykové tlačítko, ktoré umožňuje interakciu s hrami a videami. Ponúkajú 96° zorný uhol pohľadu a sú kompatibilné pre akýkoľvek smartphone s obrazovkou od 4,5"-6" a gyroskopom. Samotné okuliare sú ľahko prenosné, nakoľko vážia len 200g. V balení je dostupné tvrdé cestovné púzdro, ktoré zabráni poškodeniu pri prenose.VR Insane POP 360 púzdro

Špecifikácie:

  • uhol pohľadu 96° pre maximálny zážitok pri sledovaní 
  • objektívy široké 40 mm s možným nastavením od stredného bodu pre minimalizovanie vertigo pocitu
  • podporuje telefóny s veľkosťou displeja 4,5"-6", vrátane iPhone 6, 7, Samsung S6, S7
  • interaktívne dotykové tlačítko pre použitie vo videách a aplikáciách
  • voľne dostupná aplikácia VR Insane 360 Video (Android a iOS) 

 

Balenie obsahuje:
1x Virtual reality okuliare VR Insane POP 360
1x Púzdro
1x Špeciálna handrička na optiku 
1X Manuál 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie