Video Okuliare - VUZIX Wrap 280 Widescreen

Kód tovar: 11-005
U$214,50 Cena bez DPH: U$178,75
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

VUZIX - unikátne Video okuliare s ktorými vstúpite do nového sveta 3D či už pri pozeraní filmov, hraní hier a iných aktivitách. Na predaj za výhodnú cenu jedine v našom e-shope.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Video Okuliare - VUZIX Wrap 280 Widescreen - predstavte si sledovanie filmov alebo hranie na 51 palcovom displeji kým Ste v autobuse, v parku alebo čakáte niekde na zastávke. Nuž, tento sen sa práve stal skutočnosťou vďaka týmto prenosným video okuliarom.

Tieto unikátne video okuliare zobrazujú 2D a 3D video vo formáte 4:3 a 16:9 s rozlíšením 384x240 širokoúhlym displejom. Nasaďte si ich a pripravte sa na žážitok ako keby ste sa dívali na 51" obrazovku spred 3 metrov. Kompatibilné sú s väčšinou DVD prehrávačov, MP4 playerov, hernými systémami a s mobilnými telefónmi ktoré majú AV Out. S nimi si užijete až 6 hodín zábavy, napájané sú pomocou 2 kusov AA tužkových bateriek.

Kompatibilita:

vuzix podporuje
Video okuliare Wrap 280 Widescreen sú navrhnuté tak aby sa mohli pripojiť na skoro všetky NTSC/PAL audio/video zariadenia s AV Out vrátane iPodov či iPhonov.

Prielom technológie

Tieto video okuliare pracujú použitím ľavéhoa pravého očného displeja, aby sa dosiahol 50 palcový virtuálny kino obraz, pri ktorom sa budete cítiť ako keby ste skutočne sedeli v kine. Okuliare ľahké a pohodlné na nosenie na dlhšiu dobu a v spojení s Advanced Micro LCOS displejom, ktorý bol starostlivo navrhnutý a plne testovaný.

video okuliare vuzix

Video okuliare sú pripojené k vreckovému multimediálnemu prehrávaču, ktorý je schopný spracovávať širokú škálu médií. Všetky filmy, fotografie, alebo dokonca vaše obľúbené videohry Nintendo a Sega možno ľahko hrať na vreckovom multimediálnom prehrávači.

Video okuliare na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

 video okuliare 

Balenie obsahuje:

    * Wrap™ 280 video okuliare
    * AV kábel (RCA)
    * AV kábel pre iPod/iPhone
    * 2 x AA alkalické batérie
    * Kvalitné audio slúchatka
    * Obal na video okuliare

Porovnanie vlastností jednotlivých typov VUZIX Okuliarov

 specifikacia
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie