Šetrič vody - Water Pebble

Kód tovar: 11-035
U$27,50 Cena bez DPH: U$22,92
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Šetrič vody - Water Pebble na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Šetrič vody - Water Pebble - každý viem, ako dlho sa sprchujeme. Veľakrát sa nám nechce ani z tej sprchy vyjsť. A potom si neuvedomujeme, koľko vody minieme. Nemáme pri sebe hodinky a ani len netušíme koľké hektolitre vody pretečú.

Šetrič vody - Water Pebble

Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

A na to je tu Water Pebble. Stačí len nastaviť a zabudnúť. Táto eko-tastická vecička bola vytvorená, aby ste bez námahy sledovali úsporu vody, stačí len položiť Pebble blízko u odtoku a ono automaticky sleduje prietoku vody. Keď je čas vypnúť sprchu, Water Pebble Vám dá vedieť prostredníctvom svojich ukazovateľov - farebnými svetlami.

Zelená = štart, oranžová = uprostred, červená = čas prestať. 

Water Pebble si zapamätá Vašu ​​prvú sprchu a použije ju ako meradlo. A potom nepatrne znižuje čas sprchovania (približne o sedem sekúnd, pri každom použití) a tak pomáha šetriť vodu, bez toho, aby ste vôbec o tom museli premýšľať.
 
       
 
Ako dni ubiehajú, Vaše spotreby vody sa postupne znižuje. Než sa nazdáte, Water Pebble môže pomôcť znížiť priemernú dobu sprchovania na menej ako šesť minút, a úspora bude viac ako 20 litrov teplej vody za deň. A ako každý vie, menej litrov znamená menšie účty. Je to tiež veľmi vhod, ak máte v spoločnej domácnosti vic ľudí a každý takto usporí vodu, a pre Vaše deti bude táto vecička veľmi zábavná a aspoň nebudú tráviť hodiny v kúpeľni.
 
Upozornenie:
Water Pebble nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu malých detí
 
Ponúka:
Zníženie spotreby vody
Vymeniteľnú batériu
 
Rozmery:
cca 5.2cm (o) x 2cm (d)

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie