Prenosný dobíjací náramok na mobil

Kód tovar: 11-040
U$48,40 Cena bez DPH: U$40,33
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Prenosný dobíjací náramok na mobil na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prenosný dobíjací náramok - ako prvý na svete! 

Prenosné a dobíjacie Li-ion batérie, ktoré sa nosia ako náramok! Sú vynikajúce ako priamy zdroj energie alebo ako núdzové napájanie pre všetky vaše obľúbené vreckové elektroniky! Zoznámte sa s týmto náramkom prenosných batérií a od teraz nedajte šancu vybitiu Vašej elektroniky.

Predstavte si, že telefonujete z Vášho mobilu a vtom Vám dôjde baterka. Čo teraz? Nabíjačku máte doma. Žiadny problém! Zapojte Váš mobil do dobíjacie náramku a telefonujte ďalej!

Už nikdy sa nebudete musieť obávať takéhoto scenára, ak si všade so sebou zoberiete tento dobíjací náramok. Je moderný a praktický. Tento náramok bol navrhnutý tak, aby ľahko a rýchlo dodal extra výkon pre všetky vaše obľúbené prenosné elektronické zariadenia.

Je dodávaný s pripájacím káblom a so 6 rôznymi konektormi, ktoré sú kompatibilné pre väčšinu mobilných telefónov, MP3/MP4 prehrávačov (vrátane vášho iPod), PSP, a podobných vreckových elektronických zariadení. Súčasťou je aj sada LED diód, ktoré ukazujú zostávajúcu životnosť batérie. Prenosný dobíjací náramok na mobil na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Neváhajte! Najviac štýlové a pohodlné núdzové napájanie priamo na Vašej ruke!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie