MaKey MaKey - ovládacia doska

Kód tovar: 11-109
U$71,50 Cena bez DPH: U$59,58
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

MaKey MaKey - ovládacia doska umožňuje vytvárať počítačové kontrolky z každodenných predmetov. Skvelý gadget pre všetkých hi-tech nadšencov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Neuveriteľné prevedenie obvodov a ovládacích prvkov, MaKey MaKey je praktický gadget   navrhnutý dvoma veľmi šikovnými chlapíkmi v USA a pôvodne bol zahájený cez Kickstarter. V podstate, MaKey MaKey umožňuje vytvárať počítačové kontrolky z každodenných predmetov. Všetko, čo potrebujete, je sada nástrojov (súčasťou balenia) ako aj svorky a sortiment objektov. Každý materiál, ktorý bude vytvárať dokonca aj mierny elektrický prúd bude fungovať ako riadiaca plocha od ceruzky až po hrozno či banán. Stačí nahrať program - hry, nástroje, textové procesory, čo si len spomeniete a pripojte k MaKey MaKey doske, potom sa už len rozhodnite čo bude robiť čo.

Makey Makey - ovládacia doska

Na predaj môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

Môžete ovládať Pac-Mana z kresby ceruzkou, alebo zmeniť schody na klavír. Najlepšia vec na MaKey MaKey je jej  jednoduchosť. Nevyžaduje hodiny nastavenia a štúdium, môžete len otvoriť krabicu a budete okamžite experimentovať. Takže je ideálny pre začínajúcich výskumníkov, odborných technikov atď. 

makey makey

Vlastnosti produktu:
Zmeňte každodenné predmety na touchpady a kombinujte ich s internetom. 

Je to bádateľská sada pre začiatočníkov i expertov na umenie, inžinierov a iné Kompatibilný s viac než 5 miliónmi softvérových aplikácií, vrátane Tetris
OS: Windows, Mac OSX a Linux

Použite Makey Makey s: Powerpointom, Photobooth, hudobnými prehrávačmi, video   prehrávačmi (vrátane YouTube), Garage Band atď. Vodivý s väčšinou ovocia a zeleniny, marshmallowskami, gumovými cukríkmi, makarónmi a syrom, krevetami rastlinami, s ľuďmi  (spojte jednu osobu so zemou, a ďalšiu do   vstupu, a môžete spustiť zvuky, keď je high-five ), s grafitom z ceruzky (robte silné, tmavé čiary, a uistite sa, že kreslíte na hladkom povrchu), fólie a iné kovové predmety, mince, magnety, skrutky a matice, vidličky a nože, alebo hrnce a panvice

makey ovládacia doska

Časté otázky:

S MaKey MaKey môžete stlačiť toľko kláves koľko Vaša klávesnica umožňuje naraz, čo je 6. Môžete použiť až 18 v relácii (6 na prednej MaKey MaKey a 12 na zadnej strane), ale iba 6 môžu byť držané súčasne.

Môže MaKey MaKey spustiť hociktorú klávesu na klávesnici? Áno, je to konfigurovateľné  v settings.h súbore, v náčrte MaKey MaKey v Arduino IDE.

Môžem použiť viac MaKey Makey dosiek naraz na 1 počítači? Áno! Môžete pripojiť v dve alebo viaceré naraz a vytvoriť orchester MaKey! (Testované pri troch, ale môže sa použiť aj viac)  

Ako môžem použiť zadnú stranu MaKey MaKey? Pripojenie na zadnej strane je prevádzané tým, čo sa nazýva "female header." Sú to riadky malých zásuviek, ktoré sú určené pre držanie vodičov. Jednoduchý spôsob použitia je s drôtovými konektormi (jumpers), čo sú vodiče s malými kolíkmi na oboch koncoch, ktoré sa vsadia do female headera. Tie sú súčasťou balenia. Môžete si ich kúpiť aj samostatne, ale uistite sa, že si zadovážite typ male/male.

Balenie obsahuje:
MaKey MaKey doska
7x svorky
6x prepojovacie káble
USB kábel

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie