Hračky pre psov a mačky - fireball

Kód tovar: 11-065
U$33,00 Cena bez DPH: U$27,50
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Hračky pre psov a mačky – fireball na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Novinka! Unikátna pohybová animovaná lopta pre Vášho miláčika, ktorá sa pohybuje dokola, aby sa Vaše obľúbené zviera bavilo celé hodiny. Stačí len zapnúť loptu a táto hračka udrží myseľ Vašich mazlíčkov aktívnu, pričom sa udržujú fit v pohybe a majú zábavu - Hračky pre psov a mačky - fireball

Vášmu zvieratku sa bude páčiť naháňať loptu dookola, aby sa pokúsili dostať návnadu, ktorú Ste tam umiestnili, zatiaľ čo Vy budete mať radosť ako sa Váš najlepší priateľ hrá s touto hračkou.

Ako presne to funguje? Jednoduché – vložte batérie do lopty a potom dajte malý kúsok jedla do otvoru v lopte. Lopta sa začne mierne triasť a bude sa otáčať automatickým pohybom ako gyroskop. A potom sa  začne náhodne pohybovať po miestnosti.

Tak bude pokračovať aj prípade, že narazí na stenu alebo iné predmety. Jediný okamih, kedy sa zastaví je vtedy, keď nenaznamená žiadnu interakciu po 60 sekundách. A Váš maznáčik sa bude s tou loptou hrať tak dlho, kým jedlo nevypadne z lopty von. Potom vložte nové jedlo do lopty a môže sa začať nová hra!

Hračky pre psov a mačky – fireball na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie