Súprava 3 profesionálnych objektívov DreamGrip VISIO PRO

Kód tovar: 18-006
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Súprava 3 profesionálnych objektívov DreamGrip VISIO PRO obsahuje všetky potrebné objektívy na to aby bola dosiahnutá profesionálna vysoká kvalita zaznamenaných fotiek a videí.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Súprava 3 profesionálnych objektívov DreamGrip VISIO PRO obsahuje všetky potrebné objektívy na to aby bola dosiahnutá profesionálna vysoká kvalita zaznamenaných fotiek a videí. V sade sa nachádzajú tri objektívy a to širokouhlý x0,6 objektív, teleobjektív x2 a makro objektív x10. Pomocou týchto objektívov začnete zachytávať oveľa lepšie zábery vďaka rôznym uhlom pohľadu, hĺbke zaostrenia a vizuálnym efektom. Visio objektívy majú prepracovaný profesionálny optický dizajn a kombinujú sa s množstvom optických prvkov. Optické šošovky sú vyrobené s vysokou presnosťou a sú pokryté viacvrstvovou antireflexnou vrstvou. Boli navrhnuté tak, aby umožňovali zachytiť zábery s rôznymi uhlami pre výber vhodnej ohniskovej vzdialenosti a zobrazenia nasnímaného obrazu z najlepšieho možného pohľadu.  

 

 

visio pro sirokouhly objektv Širokouhlý objektív - zabezpečuje širší uhol pohľadu až o 40%. Poskytuje filmovú perspektívu zväčšením snímaného priestoru, vhodné pre panoramatické zábery s nekonečným zameraním ako napr. scenérie. Využitie nájde aj v malých priestoroch, ako chodbách kde vďaka tomuto objektívu dokážete zachytiť viac objektov v snímanom priestore.
visio pro teleobjektiv Teleobjektív - približuje objekty a funguje na princípe lupy, čiže objekt snímaný týmto objektívom bude vyzerať dvakrát bližšie než sa v skutočnosti nachádza. Vhodný hlavne pri snímaní záberov na výšku. Pomocou tohto objektívu môžete zaostriť požadovaný objekt a pozadie za ním bude rozmazané, ideálne pre portréty. 
makro objektiv Makro objektív - má zväčšovací pomer 10x, čím je snímaný objekt väčší o 10 násobok než je jeho skutočná veľkosť. S týmto objektívom môžete zachytiť svet z pohľadu mravca so všetkými detailmi, ktoré ľudské oko nezachytí. Objektív má pevnú vzdialenosť zaostrenia v akej sa musí nachádzať snímaný objekt a to cca 2,5 cm (nie viac ako 1 palec), všetko vo väčšej vzdialenosti nebude zaostrené. Ale v uvedenom rozsahu zachytíte objektívom všetky detaily, ako škrabance na minci, vlákna plátna, štruktúru listu a podobne. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

obsah baleniea objektívy dremgrip

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie