DreamGrip Evolution PRO - univerzálna nastaviteľná súprava pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky

Kód tovar: 18-004
119,00 € 59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

DreamGrip Evolution PRO - univerzálna nastaviteľná súprava pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky dokáže vytiahnuť maximum z Vašich zariadení.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

DreamGrip Evolution PRO - univerzálna nastaviteľná súprava pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky dokáže vytiahnuť maximum z Vašich zariadení a zároveň Vám pomôcť vytvárať vysokokvalitné video záznamy. Súprava je kompatibilná s každým moderným smartfónom a okrem toho je možné na ňu upevniť väčšinu profesionálnych doplnkov a rozšírení pre fotografovanie a videozáznamy s cieľom vytiahnuť kvalitu Vašej produkcie na najvyššiu možnú úroveň. Súpravu ocenia tvorcovia videí ako sú youtuberi a blogeri, nakoľko dopomáha zachytiť neuveriteľné zábery len pomocou smartfónu. Sada obsahuje nastaviteľnú konštrukciu, dva optické filtre 52mm (CPL a ND2), slnečnú clonu a ramenný popruh. Súpravu je možné používať ručne, prípadne ju môžete namontovať na statív alebo upevniť pomocou prísaviek. 

nastaviteľná súprava dream grip pro

DREAM GRIP EVOLUTION PRO - konštrukcia pozostáva z niekoľkých oddeliteľných komponentov. Dva patentované pásy z ľahkého hliníka v hornej a spodnej časti sú pritiahnuté 1/4“ závitmi k dvom tvarovaným rukovätiam aby spolu tvorili pevný rám. Tvarované rukoväte zabezpečujú stabilné držanie počas nahrávania záznamov a zároveň sú v hornej časti naklonené do strán pre možnosť upevnenia externých svetiel s maximálnou vzdialenosťou od seba pre lepšie osvetlenie nahrávaného objektu s minimalizovaním tieňov. Na konštrukciu je možné upevniť aj iné profesionálne vybavenia, ktoré budete potrebovať vrátane monitorov, prídavných kamier, svetiel, mikrofónov, externých zdrojov a podobne. Konštrukcia obsahuje aj univerzálny držiak na upevnenie smartfónu, kde po jeho vložení stačí smartfón zarovnať na konkrétnu pozíciu a nastaviť dodávaný objektív na výšku optiky smartfónu posunutím nahor alebo nadol. 

V balení nájdete aj 2 filtre na optiku a to - Filter CPL, ktorý Vám pomôže ovládať odrazy na vode, skle a iných povrchoch, ako aj kontrast počas slnečného dňa a niekoľko ďalších efektov. Druhý Filter ND2 je užitočný hlavne pri snímaní s manuálnym režimom nastavenia fotoaparátu na zníženie prieniku svetla o polovicu. 

dream grip evolution pro

DREAM GRIP EVOLUTION PRO

Obsah balenia:

1. DREAM GRIP konštrukcia
2. Nastaviteľný popruh
3. Montovacie skrutky (3 typy)
4. CPL Filter 52 mm CPL w/pp ochranná taška
5. ND2 filter 52 mm ND2 w/pp ochranná taška
6. Čierna papierova filtračná krabička
7. 37-52 slnečná clona na optiku
8. Čierna papierova zatváracia krabička
9. PVC fólia absorbujúca svetlo
10. 1/8 štandardné skrutky z nehrdzavej ocele
11. 1/8 štandardné skrutky a silikónové tesnenie 
12. 1/4“ závit
13. 1/4“ dvojitý závit s dvomi silikonovými tesneniami
14. Univerzálna krabica
15. Špeciálny kryt

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie