DreamGrip Evolution MOJO - sada pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky

Kód tovar: 18-005
199,00 € Cena bez DPH: 165,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

DreamGrip Evolution MOJO - sada pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky, ktorá Vám pomocou profesionálnych doplnkov a rozšírení pomôže vytvoriť tie najlepšie zábery.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

DreamGrip Evolution MOJO - sada pre smartfóny, kamery a digitálne zrkadlovky, ktorá Vám pomocou profesionálnych doplnkov a rozšírení pomôže vytvoriť tie najlepšie zábery. Súpravu ocenia tvorcovia videí ako sú youtuberi a blogeri, nakoľko obsahuje množstvo užitočných komponentov, ktoré dopomáhajú zachytiť neuveriteľné zábery len pomocou smartfónu. Medzi doplnky patria špeciálne šošovky s filtrami na optiku, externé LED svetlá pre ideálne nasvietenie, mikrofón s ochranou proti vetru a držiak pre pripojenie rôznych komponentov. Súpravu je možné používať ručne, prípadne ju môžete namontovať na statív alebo upevniť pomocou prísaviek. 

dream grip evolution mojo

LED svetlá - Dodávané externé svetlá obsahujú 36 LED diód a majú zabudovaný stmievač, ktorý ponúka možnosť nastavenie jasu v rozmedzí od 10-100%. V balení nájdete aj Lítiovú batériu s kapacitou 900 mAh, ktorá je určená pre obe svetlá a zároveň poskytuje dostatočnú kapacitu energie aby udržalo LEDKY svietiť pri 100% nastavení jasu až 60min. Batériu je možné dobíjať pomocou pribaleného USB kábla alebo napojiť na externý power bank a natiahnuť tak dobu svietenia na dlhšiu dobu. 

Pištoľový mikrofón - Ide o smerový pasívny kondenzátorový mikrofón s univerzálnym 3,5 mm konektorom pomocou ktorého môžete prepojiť mikrofón s akýmkoľvek smartfónom alebo iným zariadením s 3,5 mm vstupom. Vďaka pištoľovému dizajnu poskytuje vysokokvalitný zvuk videozáznamu. Mikrofón je vhodný hlavne pre vonkajšie videá, ako reportáže a rôzne rozhovory, nakoľko je  schopný zachytiť dominantný zvuk v rozmedzí 1-3 metrov a potlačiť priestorový zvuk aby tvoril pozadie. K mikrofónu nájdete v balení aj ochranu proti vetru, ktorá značne redukuje hluk vetra v exteriéri.  

DREAM GRIP EVOLUTION MOJO KIT - špeciálny doplnkový držiak s pripojovacími skrutkami na upínanie rôznych komponentov. Môžete ho použiť pre upevnenie externého power banku alebo druhého smartfónu. Využitie druhého smartfónu môže byť ako nápovedné zariadenie s textom, prípadne ako druhý fotoaparát alebo ako monitor so spätným zobrazením nahrávaného videa. Posledná možnosť využitia je užitočná hlavne v prípade, keď zaznamenávate živé video jedným smartfónom (streamové video) a druhý smartfón použijete ako obraz daného záznamu aby ste sa jednak videli a zároveň mohli odpovedať na komentáre sledovateľov priamo v živom vysielaní. 

dream grip evouliton mojo kit

 

DREAM GRIP EVOLUTION MOJO

Obsah balenia:

1. DREAM GRIP konštrukcia (rozobratá)
2. Nastaviteľný popruh
3. Montovacie skrutky (3 typy)
4. CPL Filter 52 mm CPL w/pp ochranná taška
5. ND2 filter 52 mm ND2 w/pp ochranná taška
6. Čierna papierova filtračná krabička
7. 37-52 slnečná clona na optiku
8. Čierna papierova zatváracia krabička
9. PVC fólia absorbujúca svetlo
10. 1/8 štandardné skrutky z nehrdzavej ocele
11. 1/8 štandardné skrutky a silikónové tesnenie 
12. 1/4“ závit
13. 1/4“ dvojitý závit s dvomi silikonovými tesneniami
14. Doplnkový držiak 
15. Externé LED svetlá 
16. Napájací kábel USB
17. Batéria pre svetlá Lítiová 900mAh
18. Hlavný mikrofón s ochranou proti vetru s 3,5mm konektorom
19. Držiak na mikrofón
20. Univerzálna krabica
21. Špeciálny kryt

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie