Elektronicka pestunka video s 5" LCD + IR LED s obojsmernou komunikáciou

Kód tovar: 88-188
189,00 € Cena bez DPH: 157,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Elektronicka pestunka video s 5" LCD + IR LED s obojsmernou komunikáciou a monitorovaním teploty sa postará o bezpečie Vášho dieťatka vo dne i v noci.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Elektronicka pestunka video s 5" LCD + IR LED s obojsmernou komunikáciou a monitorovaním teploty sa postará o bezpečie Vášho dieťatka vo dne i v noci. Tento baby monitor s nočným snímaním Vám zabezpečí vysokokvalitný prenos videa a zvuku cez veľký plne farebný displej na vzdialenosť až do 300metrov v otvorenom priestore. Digitálna doba prináša veľa zaujímavých technológií pre uľahčenie každodenného života a jednou z nich je aj táto video opatrovateľka, ktorá zabezpečí neustály dohľad nad dieťatkom počas Vašej neprítomnosti. Bude pre Vás praktickou a nenahraditeľnou pomôckou v domácnosti počas starostlivosti o dieťa. 

baby monitor opatrovatelka

Opatrovateľka ponúka mnoho inovatívnych funkcií čím sa stáva jedinečnou vo svojom obore. Jednou z nich je obojsmerná komunikácia vďaka ktorej budete počuť plač či smiech Vášho dieťaťa, ale aj ono bude počuť Váš hlas a tak nebudete musieť stále odbiehať do jeho izby. Postačí zatlačiť tlačidlo a upokojiť dieťa prípadne mu môžete pustiť na diaľku jednu z 5 ponúkaných uspávaniek. Ďalšou užitočnou funkciou je nočné snímanie s dvojitým digitálnym priblížením pre pohodlné sledovanie dieťatka počas jeho spánku bez nutnosti chodiť k nemu a zbytočne narúšať jeho kľudný spánok zapínaním svetla počas noci.  

digitalna video opatrovelka

V digitálnej opatrovateľke je aj zabudovaný teplomer pre neustále sledovanie interiérovej teploty, ktorá sa zobrazuje na LCD displeji a vy tak budete informovaný o aktuálnej teplote v izbe kde sa nachádza dieťatko. Na základe toho budete vedieť posúdiť či je teplota optimálna a či sa Vaše dieťa cíti príjemne. Veľmi užitočnou ďalšou funkciou opatrovateľky je funkcia VOX, ktorá slúži na šetrenie energie a nájde svoje uplatnenie hlavne v noci. Počas neaktivity v izbe, kde je umiestnená kamera sa LCD displej prepne do úsporného režimu a zostane v ňom kým kamera nezachytí zvuk. Ako náhle sa bábätko zobudí upozorní Vás na to digitálna opatrovateľka opätovným zapnutím LCD displeja a prenosom zvuku. Baby monitor je možné vďaka univerzálnemu kĺbovému stojanu upevniť na stenu/strop alebo položiť na stôl a prispôsobiť si sklon kamery podľa potreby. 

baby monitor

Vlastnosti: 

plus Obojsmerná komunikácia
plus Prenos videa a zvuku na vzdialenosť 300m 
plus Farebný LCD displej 5"
plus Regulácia hlasitosti
plus Funkcia VOX (šetrenie energie) 
plus Monitorovanie teploty
plus Nočné videnie
plus Prehrávanie detských uspávaniek
plus 2x Digitálne priblíženie obrazu

 

Obsah Balenia:

1x Digitálna video kamera
1x LCD displej 5"
2x Napájací kábel
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie