Valentínsky darček pre ženu 2019: TOP #3 darček na valentína pre ženy

Valentínsky darček pre ženu 2019: TOP #3 darčeky na valentína pre ženy. Neviete čo na Valentína?? My Vám určite poradíme! 

Február... Väčšinou je práve február najchladnejší mesiac v roku - aj keď dakedy nás prekvapí aj miernejšie počasie.  Ale momentálne je vonku veru zima a veľa ľudí si isto želá, aby sa február už skončil. Ale predsa má tento mesiac aj kladnú stránku, niečo nás v tento mesiac zahreje a viete čo to je? No predsa Valentín - sviatok všetkých zaľúbených :)

sviatok svaty valentin

Keď sa pozrieme do histórie, tak podľa kresťanskej legendy tento sviatok vznikol  v 3. storočí nášho letopočtu, kedy žil svätý Valentín, ktorý bol mučeníkom žijúcim za vlády cisára Claudia II.  Panovník často a rád viedol vojny, ale rímski muži jeho nadšenie nezdieľali a neradi vstupovali do armády. Podľa Claudia bol ich dôvod jednoduchý, pravdepodobne nechceli opúšťať svoje ženy a rodinu, teda ženatých mužov nepovažoval za dobrých bojovníkov. Preto zakázal v celom Ríme všetky zásnuby a sobáše. 

Valentín bol rímsky kňaz, ktorý tajne sobášil zamilované páry, a to aj napriek cisárovmu zákazu. Keď to cisár Claudius zistil, uväznil Valentína a odsúdil ho na trest smrti. A poprava sa konala 14. februára roku 296. Valentín pred svojou smrťou napísal zamilovaný list dcére väzenského dozorcu, do ktorej sa medzičasom zaľúbil. A tak vzniklo prvé valentínske prianie. A až po viac ako 100 rokoch v roku 469, pápež Gelasius ustanovil deň smrti svätého Valentína za pamätný deň na jeho počesť.  A tak sa stal Sv. Valentín patrónom zaľúbených.

A podľa tohto sviatku sa teda stalo zvykom a tradíciou, že každoročne na Valentína -14. februára sa veru nejeden mládenec, zrelý muž a aj starší muži zapotia pri výbere toho správneho valentínskeho darčeka pre svoju milovanú. A nemusíme azda ani pripomínať, že na zohnanie takého správneho darčeka pre ženu na Valentína je poriadne ťažké, pretože ani jedna žena nie je rovnaká a ku každej treba pristupovať jednotlivo a treba si dať záležať pri výbere valentínskych darčekov. 

Že sa nám to ľahko hovorí? Veď Valentín je už za dverami, vlastne dokonca pred dverami, a keď ste takí múdri tak poraďte čo na Valentína? :)

Tipy na darčeky

Ale pravdaže, nech sa páči, máme tu pre vás niekoľko tipov darčeka na Valentína. A ak ste fanúšikmi internetového nakupovania namiesto úporného zháňania a behania po obchodoch tam vonku, kde je práve treskúca zima, tak hor sa do toho, tu sú naše tipy Valentínskych darčekov.

#1 USB kľúče - šperky - darček na Valentína pre ženu

usb kluc v tvare srdca

 

Ako prvý tip na valentínsky darček pre vašu milovanú polovičku je samozrejme – šperk. Šperky boli, sú a aj budú stále univerzálnym valentínskym darčekom pre každú ženu, takýmto darčekom na Valentína nič nepokazíte, neodolá mu žiadna žena! Potešte ženské oko napríklad krásnym exluzívnym šperkom v tvare srdca s precíznym spracovaním a bohato ozdobeným kamienkami drahokamov, a dokonca aj so zabudovaným veľkokapacitným USB kľúčom.

luxusny usb kluc

Exkluzívne a štýlové USB kľúče či flash disky v tvare šperkov, drahokamov, postavičky, auta či rúžu - luxusný darček pre každú ženu.

usb kluc vo forme sperku drahokam

 

#2 HIPPSY - vec drieku - darčeky na valentína pre ženy

hippsy vec drieku

A sme opäť pri chladnom počasí a pri februári. Keďže Valentínsky darček sa venuje v mesiaci keď je zima a mráz, tento darček pre ženu je akurát vhodný na Valentína. Tento módny doplnok a zároveň užitočný darček pre ženy - vyhrievací pás Hippsy, uvíta istotne každá žena.  Vaša milovaná polovička sa poteší ako dbáte o jej zdravie a ocení aj to, že tento darček je dokonca v štýlovej farbe, stačí ak si povšímate aké farby rada nosí, aj keď predpokladáme, že to už isto viete ;)

hipssy vyhrievaci pas

Hippsy - Vec drieku je nový ohrievač krížov, ktorý nielen počas chladnejších dní ochráni driek a kríže.

vec drieku hippsy capuccino

 

#3 Zdravie, krása a fit style - darčeky na valentína pre ženy

7 v 1 multifunkcny cistic pleti

A táto sekcia je priam dokonalá pre výber valentínskeho darčeka pre ženy, pretože akýkoľvek kozmetický prístroj na pleť či telo si z tejto sekcie vyberiete, Vaša nežná polovička bude nadšená :)
Každá žena istotne ocení výber valentínskeho darčeka pre starostlivosť o zdravú a krásnu pleť, vlasy a telo, či už vo forme ako multifunkčný ultrazvukový čistič pleti, ionizátor, odstraňovač akné, peeling, zoštíhľujúci masážny prístroj alebo svalový body stimulátor. A v neposlednej rade tu nájdete aj galvanickú žehličku na vyhladenie vrások, ultrazvukový prístroj s fotónovým svetlom pre problematickú pleť alebo podporujúci hydratáciu, tvorbu kolagénu a spevnenie pokožky. 

prenosny masazny pristroj s radiofrekvenciou

Tieto jedinečné a úžasné prístroje sú prenosné a teda plne použiteľné na domáce použitie a môžu sa používať kdekoľvek a kedykoľvek,  zobrať na dovolenku či výlet, a tak sa nevymešká ani jeden deň na skrášlovanie a ošetrenie pleti, tela, vlasov či udržiavať svoju postavu a byť fit. V dnešnej uponáhľanej dobe ženy nemajú čas na oddych a relax u kozmetičky, a práve preto je úplne perfektné, že s takýmto darčekom na Valentína  si každá žena môže dopriať kozmetickú starostlivosť o zdravie a krásu v pohodlí domova :)

svalovy body shaper stimulator