Najlepšie špionážne kamery na trhu: TOP #13 tipy

Najlepšie špionážne kamery na trhu: TOP #13 tipy pre Vás.. Prinášame Vám prehľad - tie najužitočnejšie spy kamery, ktoré boli vyrobené. Zároveň Vám prinášame aj praktické tipy ako a kde je najlepšie umiestniť spy kameru, či otázky ohľadom zákonnosti použitia.

Potrebujete skrytú kameru, aby ste zaznamenali niečo tajne alebo diskrétne? Máte rodinu, ktorú chcete chrániť alebo potrebujete ustrážiť svoj majetok? Skryté kamery sú často potrebné práve na odsledovanie situácie, bez toho aby niekto vedel, že to monitorujete a nahrávate, alebo keď je potrebné zaznamenať niečo vzdialené, keď sa práve nemôžete na tom mieste nachádzať. Tam kde je jednoduchý monitorovací kamerový systém príliš veľký a viditeľný na zaznamenávanie v tajnosti, tak tam malé alebo skryté špionážne kamery môžu byť pre Vás ideálnym riešením.

Existuje mnoho dôvodov, prečo používať skryté kamery alebo špionážne kamery. Spy kamery sú veľmi užitočné ako pomoc pri sledovaní a ochrane blízkych. Takže ak máte starších rodičov alebo malé dieťa, aby ste mohli vidieť, ako sa im darí a ako je o nich postarané, keď nie ste s nimi, kamera môže byť rozhodujúca pri zisťovaní, či je vaša rodina v bezpečí. Ak práve riešite nejaké spory, môže byť užitočné natočiť výmeny, stretnutia či diskusie aby sa zabránilo pochybeniu. Takisto aj napríklad také rozvody môžu byť veľmi chaotické a môže byť veľmi užitočné mať záznam udalostí ku právnej ochrane. Ak máte problémy s obvinením či väzbou, nahrávka ukáže či dokáže súdom, veci tak ako sa skutočne stali a to môže byť rozhodujúci faktor.

Takže, ak si myslíte, že by bolo užitočné pre vás mať skryté nahrávky, neváhajte použiť skryté špionážne kamery. Spy kamera je ľahko použiteľná a cenovo dostupná. Ak chcete byť dobrý kameraman, tak osoba, ktorá je snímaná si nesmie byť vedomá toho, že je nahrávaná. Takže špionážna kamera musí byť nenápadná, splynúť s pozadím, alebo môže byť ľahko skrytá v niečom tak, aby v žiadnom prípade nebola nápadná. Špionážna technika je v dnešnej dobe veľmi používaná.

Takže, nech sa páči, tu sú naše tipy pre Top 13 zoznam skrytých kamier počnúc kamerami, ktoré môžete ľahko skryť až po kamery dobre skryté v obyčajných veciach.

 

#13 Mikro Full HD kamera s detekciou pohybu a 4 IR LED

 

mikro full hd kamera 

 

Mikro Full HD kamera s detekciou pohybu a 4 IR LED​. Táto Kamera má naozaj miniatúrne rozmery 2x2 cm a váhu len 32 gramov a dá sa využiť ako špionážna kamera. Je veľmi šikovná a ľahko sa dá nenápadne skryť. Môžete ju nosiť vždy pri sebe a pomocou štipcového držiaka pripevniť na rôzne miesta. Kamera sa dá pripojiť aj na powerbank a disponuje detekciou pohybu v´daka čomu šetrí miesto na karte.

 

 

#12 Nástenné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD

 

nástenné hodiny s ukrytou kamerou 

 

Nástenné hodiny s ukrytou WiFi spy kamerou FULL HD a možnosťou sledovania priameho prenosu cez 3G/4G sieť a diaľkovým ovládaním cez mobilný telefón alebo tablet. Nenápadný malý objektív má pri zavesení na stenu k dispozícii až 120 ° uhol snímania . Záznam sa ukladá na mikro SD kartu do max. kapacity 32 GB. Hodiny sú napájané AAA batériou a kamera vstavanou batériou v hodinách ktorá sa dá pripojiť aj na trvalé napájanie do siete čím zaručíte nepretržitý chod.

 

#11 Nabíjací USB kábel s vysokokvalitnou FULL HD kamerou - 8GB pamäť

 

nabíjací usb kábel s kamerou

 

Nabíjací USB kábel s vysokokvalitnou FULL HD kamerou - 8GB pamäť je jedinečný špionážny produkt v unikátnom prevedení, ktorý môžete zakúpiť v našom e-shope. Nenápadná kamera je súčasťou USB konektora bez tlačítok a indikátorov. Je možné ju pripojiť cez USB adaptér do siete alebo dobíjať pripojením na powerbank. Kamera disponuje detekciou pohybu čím ušetríte pri dlhodobom monitorovaní miesto na karte. Kamera má napriek svojmu miniatúrnemu objektívu veľmi kvalitný obraz.

 

#10 Wifi Kamera v pohybovom senzore s HD 1280x720 a IR LED nočným videním

 

wifi kamera v pohybovom senzore

Wifi Kamera v pohybovom senzore s HD 1280x720 rozlíšením a IR LED nočným videním do 8m a funkciou detekcie pohybu či cyklického nahrávania. Trvalé napájanie umožňuje tejto kamere nepretržité monitorovanie 24/7. Wifi kamera je ideálnou voľbou pre monitorovanie bytu, domu, kancelárie, alebo iných priestorov vo Vašej neprítomnosti. Záznam sa ukladá na mikroSD kartu do maximálnej  kapacity 32GB. Na 32GB kartu sa zmestí až 33 hodín záznamu po 15 sekundových videách.

 

#9  WiFi HD kamera v hodinkách s IR LED + 16GB pamäť

 

wifi kamera v hodinkách


WiFi HD kamera v hodinkách s IR nočnými LED + 16GB pamäť - elegantné hodinky sa hodia ku každej príležitosti a outfitu. Tieto špionážne hodinky sú high-tech kombinácia módnych hodiniek a skrytej spy kamery s HD rozlíšením 1280x720P a uhlom snímania 90º.  Hodinky obsahujú aj Wifi, vďaka ktorému ich môžete prepojiť so svojim mobilným telefónom alebo tabletom . V aplikácii máte možnosť nastavenia spustenia kamery pri detekcii pohybu, alebo zvuku.


#8 Kamera v diaľkovom od auta - FULL HD, IR LED, záznam hlasu

 

kamera v diaľkovom do auta
 

Kamera ukrytá v elegantnom kľúči od auta s Full HD rozlíšením 1080P s funkciou záznamu videa, foto a osobitná funkcia hlasového záznamníka. Dáta sa ukladajú na mikro SD/TF kartu do max. kapacity 32 GB. Kamera je napájaná vstavanou lítiovou batériou dobíjanou cez Mini 8 Pin USB. Životnosť batérie sú 2 hodiny a doba nabíjania cca 4 hodiny. Po pripojení k PC môže mať kľúčenka od auta funkciu prenosného disku.

 


#7 Špionážny power bank 3000mAh so skrytou Wifi kamerou Full HD

 

kamera v powerbanku

Špionážny power bank 3000mAh so skrytou  Wifi kamerou Full HD. Kamufláž je týmto dokonalá a externá batéria sa ničím nelíši od bežných prenosných batérií. Objektív je 5 megapixelový CMOS. Video sa nahráva na microSD kartu do maximálnej veľkosti 32 GB. Cez wifi pripojenie a aplikáciu BVCAM môžete spárovať Váš mobilný telefón alebo tablet s kamerou a meniť v nej nastavenia podľa potreby. Pri kapacite batérie 3000mAh môže kamera nahrávať nepretržite do 8 hodín.


#6 Kamera v pere FULL HD - 8GB pamäť

 

kamera v pere

Tak toto je úžasné. Každý pozná pero na písanie a pre každého je klikanie tlačítka normálna vec, veľa ľudí automaticky a podvedome šťuká s tlačítkom pera, je to tak prirodzené... A práve preto je táto Full HD kamera v pere tak nenápadná, pretože nikomu ani nenapadne, že dlhým podržaním tlačítka sa spustí záznam kamery a dvojklikom sa pero prepne do režimu fotenia. Snímky a videá sa automaticky ukladajú na internú 8G pamäť. Pero je vybavené citlivým mikrofónom  a a super obrazovým snímačom, ktorý dokáže snímať video aj pri nízkom osvetlení. A navyše, týmto perom sa dá aj písať a môžu sa meniť náplne. Je to výborný spoločník na Vaše cesty s ktorým zaznamenáte všetko čo potrebujete.

 

#5 Mini SPY kamera IP Wifi s live prenosom

 

mini spy wifi kamera

 

Víťazom sa stáva pravdepodobne najmenšia wifi kamera s live prenosom na svete! Má tak malé rozmery ako minca. Ale napriek svojim mini rozmerom poskytuje unikátny prenos video záznamu so zvukom priamo do vášho PC alebo mobilu.  A je neuveriteľné, že má wifi dosah signálu kamery až do 100 m v otvorenom priestore, a nahráva vysoko kvalitné video a zvuk v reálnom čase vo vašom mobile či PC, kde si rovno uložíte záznam. Na použitie kamery stačí jedna batéria (CR2 3V), ktorá vydrží do 2 hodín záznamu, poprípade si môžete dokúpiť set príslušenstva pre pripojenie na USB ak chcete permanentné napájanie. Je vhodná pre indoor aj outdoor využitie. Je možné ju napojiť aj ako klasickú IP kameru cez wifi router a tým pádom sa na ňu môžete napojiť kdekoľvek vo svete, kde je dostupné internetové pripojenie. Jednoducho šampión medzi spy kamerami.

 

#4 USB adaptér so skrytou WiFi FULL HD kamerou

 

USB adaptér so skrytou kamerou

 

USB adaptér so skrytou WiFi FULL HD kamerou je ideálne riešenie pre sledovanie osôb alebo celého interiéru bez toho, aby to bolo podozrivé. USB adaptér  po pripojení na váš mobilný telefón funguje ako klasická nabíjačka. Záznam sa ukladá na zabudovanú 8GB pamäťovú kartu. Po pripojení mobilného telefónu cez WiFi na adaptér si môžete nahraté záznamy prezerať, alebo stiahnuť cez WiFI pripojenie.

 

#3 Mini Budík kamera HD s Wifi + IR LED + Detekcia pohybu + AC/DC napájanie

 

mini budík s full hd kamerou

Mini Budík kamera HD s Wifi + IR LED + Detekcia pohybu + AC/DC napájanie predstavuje ideálne riešenie pre dlhodobé a nepozorované monitorovanie. Kamera v budíku má aj funkciu detekcie pohybu čím ušetríte miesto na karte pretože kamera bude v pohotovostnom režime a spustí nahrávanie len pri pohybe. Prostredníctvom WiFi pripojenia môžete budík s kamerou prepojiť s mobilným telefónom tabletom alebo PC . Budík je možné pripojiť na WiFi router. Po takomto pripojení na lokálny wifi router sa môžete na kameru pripojiť z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je k dispozícií internet. 

 

#2 Okuliare s dokonalou kamuflážou zabudovanej spy HD kamery a vymeniteľnou batériou

 

okuliare s dokonalou kamuflážou

 

Okuliare s dokonalou kamuflážou zabudovanej spy HD kamery a extra vymeniteľnou batériou, majú štýlový dizajn a praktické využitie zároveň. So špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a máte pri tom voľné ruky. HD okuliare sú ideálna voľba pre Vás ak si potrebujete spraviť nenápadný záznam zo stretnutia, alebo pri rôznych iných situáciách kde potrebujete spraviť videozáznam so svukom bez toho, aby ste sa prezradili.

 

#1 Mini Wifi bezpečnostná pinhole kamera s Li-on Batériou

 

wifi mini bezpečnostná pinhole kamera

 

Víťazom sa stáva pravdepodobne Mini Wifi bezpečnostná pinhole kamera FULL HD s Li-on Batériou s detekciou pohybu a 8 hodinovým záznamom obrazu a zvuku. Záznam kamery je možné online sledovať cez Wifi sieť pomocou dodávaného softvéru (či už cez PC, Smartfón alebo Tablet). Záznam kamery je možné online sledovať cez Wifi sieť pomocou dodávaného softvéru (či už cez PC, Smartfón alebo Tablet). Malé rozmery, nenápadnosť a nezávislosť od externého napájania robia z tejto kamery veľmi užitočnú pomôcku v porovnaní s veľkými bezpečnostnými kamerami. Pripojenie na WiFi router je samozrejmosťou a potom Vám už nič nebráni pripojiť sa na kameru cez mobilný internet nech ste kdekoľvvek na svete.

 

Tipy na skrytie a používanie skrytej SPY kamery

1. Skontrolujte, či neporušujete žiadne právne predpisy.

Všeobecne možno povedať, že používanie spy špionážnych kamier ako aj špionážnej techniky je veľmi diskutabilné. Naše zákony výslovne zakazujú používanie kamier v miestach, kde je samozrejmé, že je potrebné zachovať ochranu súkromia ako napríklad v spálni alebo kúpeľni, toalete. Ak sa chystáte inštalovať špionážnu kameru v kúpeľni, je potrebné sa uistiť, že to robíte legálne, alebo sa Vám ľahko môže stať, že budete musieť čeliť obvineniu, plateniu za právnikov či dokonca hrozbe väzenia. Okrem toho existujú osobitné zákony upravujúce zvukový záznam rozhovorov, ktoré sa môžu líšiť od videozáznamov. Takže ak sa rozhodnete použiť skrytú kameru, skontrolujte zákony v danom štáte, aby ste sa ubezpečili, že sa vyhnete problémom. 

Ak zamestnávate pestúnky, zdravotné sestry, gazdiné alebo iných zamestnancov, uistite sa, že máte s nimi uzatvorenú písomnú zmluvu o ich súhlase so záznamom skrytej kamery. A v tejto zmluve môžete uviesť dohodnuté podmienky, že ich môžete kedykoľvek sledovať alebo ich nahrávať, zatiaľ čo oni sa budú vykonávať svoju prácu. To, že budete mať jasný súhlas Vám dá určitú ochranu, že boli oboznámení s monitorovaním, a to v prípade, že budete niekedy potrebovať dokázať ich správanie či konanie.

2. Skontrolujte, či skrytá kamera pracuje presne tak, ako potrebujete.


Najlepší spôsob, ako čo najlepšie ukryť a použiť špionážnu kameru je precvičovať a praktizovať nahrávanie. Akonáhle nájdete špionážnu kameru, ktorú chcete použiť, je potrebné, aby ste sa ubezpečili, že ju vyskúšate za presných podmienok, v ktorých chcete praktizovať nahrávanie. Takže ak sa chystáte zachytiť video niekoho, kto vstupuje do miestnosti v noci, uistite sa, že vaša kamera bude pracovať na základe týchto presných podmienok. Nič nie je tragickejšie ako získať video o tom, čo chcete nahrávať, a napokon a nie je možné rozoznať to čo chcete, alebo záznam nie je z dobrého uhla prípadne kamera nedisponuje nočným videním aťd. Takže ešte raz skontrolujte čo očakávate od záznamu a či je vaša špionážna kamera vhodná a správne nastavená. Testujte, testujte a znova testujte.

3. Dobré miesta pre ukrytie skrytej kamery

Aby ste prišli na to, kam umiestniť kameru, stačí sa pozrieť po miestnosti a zistiť, kde môže byť malá kamera ľahko skrytá.

Závesné svetlá a lustre - svetlá na strope sú skvelým miestom pre skrytú kameru. Len málo komu napadne, žeby tam mohla byť umiestnená spy kamera.

Nábytok ako stôl, nočný stolík a komoda - Vzhľadom k tomu, že väčšina izieb má nábytok, môže to byť dobré miesto pre skrytú kameru, schovanú za určitým bežným objektom či predmetom, ako sú hodiny alebo rádio. Samozrejme, že si môžete zadovážiť aj skrytú kameru v hodinách a mať ju priamo na nočnom stolíku.

Záclona, záves či garniža - ďalším skvelým miestom pre skrytie kamery môže byť za záclonou alebo závesom, alebo na garniži. Ak chcete malú špionážnu kameru, môžete ju pripojiť na hornej strane závesu, záclony, alebo priamo na garnižu.

TV Set - Umiestnenie malej kamery v blízkosti televízora alebo na hornej strane televízora by to bol dobrý nápad. Ak tak urobíte, uistite sa, že je trochu mimo priameho zorného poľa, takže si nikto nevšimne kameru len tak ľahko.

Laptop alebo počítač - ak máte počítač a iné počítačové zariadenie, položené okolo na stole, nemalo by byť príliš ťažké nájsť spôsob, ako skryť kameru.

Polica na knihy - umiestnenie skrytej kamery v knižnej poličke by mohol byť dobrý nápad. Zvlášť, keď je skrytá kamera je v tvare knihy, alebo môžete upraviť knihy tak, aby držali kameru nenápadne medzi knihami.

Dekoračný predmet - akákoľvek váza, rám obrazu alebo iný ozdobný predmet vrátane hračiek, ktoré môžu zakryť alebo skryť kameru, bude dobrý nápad na umiestnenie.

Zrkadlá - dalo by sa kúpiť dvojstranné zrkadlo a tam dať špionážnu kameru. Alebo v opačnom prípade je možné kúpiť priamo zrkadlo so zabudovanou skrytou kamerou.

Lampy - dá sa vybrať jedna žiarovka alebo lampa von a dať dovnútra špionážnu kameru ukrytú v lampe.

Kvety a rastliny - dalo by sa dať malú kameru dovnútra kvetu alebo do kvetináča a položiť ju na okenný parapet napríklad. Skrytie v pestrofarebných rastlinách bude fungovať obzvlášť dobre.

 

Dúfame, že tieto tipy a návrhy týkajúce sa skrytých a špionážnych kamier vám pomôže odsledovať a zaznamenať, a to bezpečne a efektívne. Širšiu ponuku špionážnach kamier nájdete priamo na stránke COOL-MANIA.eu