Profi Kufríková sada s LED baterkou 300 lumenov a príslušenstvom do auta

Kód tovar: 63-006
159,00 € 99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

Profi Kufríková sada s LED baterkou 300 lumenov a príslušenstvom do auta užitočná pre vodiča v mimoriadnych situáciách na cestách.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Profi Kufríková sada s LED baterkou 300 lumenov a príslušenstvom do auta užitočná pre vodiča v mimoriadnych situáciách na cestách. Núdzová svetelná sada je zabalená v pevnom kufríku v ktorom sa nachádza výkonná LED baterka, rozkladateľný tripod statív, smerový držiak lampy pre statív, závesný držiak baterky so suchým zipsom na opasok, nabíjačka do auta, sieťový 220V adaptér, prenosná taška, červený kužeľ a USB adaptér (možnosť dobíjať cez konektor). Samotná LED baterka disponuje mimoriadne silným svetelným lúčom až 300 lx (lumeny) a pri 100% intenzite ponúka až 7 hodinový pracovný čas. Baterka navyše ponúka funkciu Alarm, ktorá vie byť nápomocná na odplašenie divokej zvery alebo nebezpečných osôb pri pokuse o krádež. 

 

Kufríková sada s LED baterkou

V balení sa nachádza kužeľ, ktorý je možné nasadiť na baterku a následne ju používať, ako svietiaci smerový kužeľ do ruky pre riadenie dopravy. Baterku s kužeľom môžete taktiež upevniť do statíva nachádzajúceho sa v kufríku a následne baterka môže plniť funkciu svietiaceho kužeľa. Skvelá pomôcka pri autonehodách v nočných hodinách pre upozornenie iných účastnikov cestnej premávky o hroziacom nebezpečenstve na ceste.  

smerový svietiaci kužeľ svietiaci kužeľ

Ďalším užitočným doplnkom v sade je smerový držiak LED baterky pomocou ktorého si viete jednoducho nasmerovať baterku na miesto kde potrebujete nasvietiť priestor. Nastavovací uhol držiaka je 180° teda dostatočný pre rôzne možnosti nastavenia. Držiak je možné skombinovať so statívom pre praktické nasvietenie v zhoršených viditeľných podmienkach. 

smerový držiak baterky

 

LED baterku vďaka viacerým pribaleným adaptérom nebudete mať problém nabiť priamo v aute cez cigaretový zapaľovač, alebo USB konektor cez Váš počitač alebo zo siete pomocou 220V adaptéraŽivotnosť LED lampy sa výrobcom udáva až 100 000 hodín. Povrch baterky je protišmykový a zároveň príjemný do ruky. Baterka je užitočný pomocník v domácnosti pri výpadku energie alebo v priestoroch so zhoršenou viditeľnosťou, ale taktiež aj ako doplnok do auta alebo na poľovačky. Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť v našom e-shope. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

 

Vlastnosti:
 
plus Výkonná LED baterka
plus Funkcia alarm
plus Skvelá energetická efektívnosť
plus Užitočná sada do auta


Špecifikácie:

Model: Núdzová svetelna kufríková sada
LED: Rebel ES Led
LED farba: Biela
Lumeny: 300
Životnosť lampy: až 100 000 hodín
Batéria: Lítiová dobijateľná 6000 mAH
Pracovný čas: 7 hodín (100% intenzita), 150 hodín (10%), 60 hodín (alarm)
Hmotnosť: 845g (s batériou)
Rozmery: 320 mm (dĺžka) x 53 mm (šírka)

Balenie obsahuje:

1 x LED baterka
1 x Tripod statív
1 x Závesný držiak baterky so suchým zipsom
1 x Nabíjačka do auta
1 x Sieťový 220V adaptér
1 x Prenosná taška
1 x Kužeľ 
1 x USB adaptér

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie