Čelovka - Výkonná LED 180 lumenov so svetelným a telovým senzorom

Kód tovar: 63-001
39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
+

Čelovka - Výkonná LED 180 lumenov so svetelným a telovým senzorom poskytuje komfortné používanie a dostatočnú svietivosť v zhoršených svetelných podmienkach.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Čelovka - Výkonná LED 180 lumenov so svetelným a telovým senzorom poskytuje komfortné používanie a dostatočnú svietivosť v zhoršených svetelných podmienkach. LED baterka je vybavená silným CREE čipom, ktorý sa stará o dostatočné osvetlenie aj v úplnej tme. Výkon LED lampy dosahuje jas až 180 lx. Čelovka disponuje dvomi užitočnými senzormi - svetelným a telovým. Svetelný senzor slúži pre snímanie vonkajšieho svetla na základe čoho upravuje intenzitu svietenia LED baterky

Praktické využitie v situáciách, keď sa neustále pohybujete a v miestach, kde sú dobré viditeľné podmienky sa LED svetlo zoslabí a naopak, keď je už tma sa svetlo zosilní bez nutnosti akéhokoľvek nastavovania baterky. Telový senzor aktivuje LED svetlo len v prípade nasnímania pokožky, teda keď si čelovku nasadíte. Čelovka ponúka mnohé účely použitia v rôznych odvetviach a príležitostiach. Využitie nájde u inžinierov a odborníkov, ktorí pracujú v priestoroch s obmedzeným osvetlením, pri outdoorových aktivitách, ako je kempovanie, horolezectvo a podobne. 

Inovatívna LED baterka na čelo bola navrhnutá ergonomicky, tento elegantný svetlomet je vhodný pre väčšinu veľkostí hlavy vďaka nastaviteľnej čelenke dodávanej v balíku. Môžete pohodlne kombinovať s akýmkoľvek zariadením, alebo helmou ak ju potrebujete nosiť pri práci. Pre maximalizáciu komfortu, je táto baterka navrhnutá s dôrazom na veľmi nízku hmotnosť, čo je podstatné pre zariadenie, ktoré sa umiestňuje na hlavu. Vhodné aj pre vaše deti na tábor alebo záhrade. 

 

Vlastnosti:
 
plus Výkonná LED lampa 
plus Svetelný senzor upravuje intenzitu svetla
plus Telový senzor zapína/ vypína baterku
plus Pohodlné nosenie


Špecifikácie:

LED: Cree XP-G čip
LED farba: Biela
Lumeny: 180 
Životnosť lampy: až 100 000 hodín
Batéria: 3 x AAA (nie je súčasťou balenia)
Pracovný čas: 2 hodiny
Hmotnosť: 120g (aj s batériami)

Balenie obsahuje:

1 x Čelová LED baterka

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie