Bezdrótové kamery s monitorom - 4x wifi VGA kamera + 7" LCD s nahrávaním DVR (Audio + Video)

Kód tovar: 19-145
459,00 € 399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Bezdrótové kamery s monitorom - 4x wifi VGA kamera + 7" LCD s nahrávaním DVR (Audio + Video) na pamätovú kartu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bezdrótové kamery s monitorom - 4x wifi VGA kamera + 7" LCD s nahrávaním DVR (Audio + Video) na pamätovú kartu. Toto je technológia určená pre uľahčenie práce a hlavne pre bezpečný pohyb pri ovládaní vozidiel. PROFIO Electronics zameriava svoje systémy na čo najširšiu paletu vozidiel ako sú väčšie autá, dodávky, kamióny, stavebné a poľnohospodárske stroje. Tento monitorovací Wifi systém má oveľa väčší potenciál využitia pri rôznych iných činnostiach pri ktorých je potrebné, aby ste mali dokonalý prehľad o tom čo sa deje okolo vás a na monitorovanie práce. Tento Wifi systém s nahrávaním sá dá využiť aj ako čierna skrinka v rôznych situáciách teda nie iba pri využití zariadenia ako parkovací, alebo cúvací set.

Túto inovatívnu technológiu Vám prináša  PROFIO Electronics. Prenos signálu funguje na základe Wifi signálu z kamier čo  uľahčuje inštaláciu samotných kamier a hlavná výhoda je, že nie ste obmedzený ťahaním prepojovacích káblov. Týmto však vylepšenia tohoto cúvacieho systému nekončia. Monitor zároveň plní funkciu DVR záznamníka. Nahráva záznam z kamery a ukladá ho na pamäťovú kartu rady SDXC až do 128GB (nie je súčasťou balenia). Záznam je nahrávaný v rozlíšení VGA a na 128GB kartu môžete nahrať viac ako 200 hodinový (8 dní) záznam z jednej kamery, alebo 50 hodín zo všetkých 4 kamier. Sila digitálneho bezdrôtového prenosu vám zaručí prenos signálu až na vzdialenosť 100m a signál je tiež dostatočne silný na to aby ho nerušili veľké kovové časti vizidla, alebo nákladu. Okrem video záznamu sa na micro sd ukladá aj zvukový audio záznam.

parkovacie kamery

Tento set obsahuje 1x WiFi DVR 7" monitor do auta a 4x WiFi cúvaciu kameruMonitor s kamerou sú vybavené nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Tento WiFi cúvací set má široké možnosti využitia, vďaka vysoko výkonnej wifi anténe je vhodný nielen pre osobné autá ale aj dodávku, karavan, minibus, autobus, kamión, návesy, poľnohospodárske, alebo stavebné stroje a iné vozidlá. IP stupeň ochrany kamery je až IP 66 čo znamená že je vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu.

 WiFi cúvací set s možnosťou DVR záznamníka a extra dlhým dosahom wifi spojenia až do 100m.

parkovacia kamera do auta

 

K WiFi DVR monitoru je možné pripojiť naraz až 4 WiFi kamery, čo oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov. Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. LED monitor má svetelnosť 300:1 s rozlíšením 800x480. Objektív so širokým uhlom snímania až 150° je vybavená aj IR nočným videním. WiFi signál má dosah až 100m čo vám zaručí kvalitný príjem signálu z cúvacej kamery. Monitor má jednoduché OSD menu cez ktoré si nastavíte kameru podľa Vašich potrieb. Na LCD monitore môže zobraziť všetky štyri kamery naraz a to vo viacerých variantách, zobraziť dve kamery vedla seba, alebo prepínať medzi jednotlivými kamerami. Cez spínací obvod sa dá kamera prepojiť na cúvacie svetlá čo umožní pri zaradení spiatočky automaticky prepnúť na celú obrazovku vybratú cúvaciu kameru. 

LCD monitor s kamerami je podľa potreby možné zapojiť rôznymi spôsobmi, aby sa zapli pri zaradení spiatočky, alebo hneď po naštartovaní vozidla. DVR monitor má aj funkciu zrkadlenia obrazu čo Vám umožní nastaviť kamery tak, aby z Vašeho pohľadu zobrazovala reálne právú a ľavú stranu. Súčasťou je aj diaľkový ovládač, ktorý Vám zjednoduší ovládanie pri prepínaní kamier, alebo rýchlej úprave obrazu.   

Možnosť zrkladenia obrazu kamery + možnosť vidieť na LCD naraz všetky kamery, alebo každú kameru osobitne

V prípade, že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako priloženou konzolou máme v ponuke ďalšie tri nádstavce ktorými ho môžete pripevniť na čelné sklo, alebo na iné miesto kde bude pre Vás monitor ľahko dostupný.

parkovacie kamery kombajn

Vlasnosti:

PLUS WiFi DVR 7" TFT monitor
plus Funkcia DVR nahrávania záznamu až zo 4 kamier
plus Monitor s možnosťou pripojenia až 4 WiFi kamier
plus Inštalácia bez nutnosti ťahania káblov

 

Technické špecifikácie monitora :

Model: Profio Clear View S7
7“ LED monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 800 x 480
Vstupy: 4 kanálový 2,4G WiFi video signál vstup
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10 až 60°C
Skladovacia teplota: -20 až 70°C
Rozmery: 180 x121 x 24 mm 

 

Technické špecifikácie kamery :

Model: Profio Parking Camera S7
Obrazový senzor: SHARP 1/4 CMOS
Rozlíšenie: 420 TV riadkov
WiFi pripojenie: 2,4G WiFi s dosahom 100m
Minimálne osvetlenie: 1 LUX
IR nočné videnie: áno
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 66 vodeodolné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -10 až 60°C
Skladovacia teplota: -20 až 70°C
Rozmery: 86,5 x 77 x75mm

 

Obsah balenia:

1x 7" TFT WiFi DVR monitor
4x WiFi cúvacia kamera
1x Diaľkové ovládanie
1x Manuál

parkovacie kamery profio set obsahuje

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie