Head-Up Displej do auta

Kód tovar: 15-019
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Head-Up Displej do auta - 2,8 palcový displej, OBD-II kompatibilný, Plug + Play. Premieta údaje na čelné sklo a zobrazuje rýchlosť vozidla a rýchlosť otáčok motora, spotrebu paliva a zvýšenú teplotu a optimálny pomer otáčok a zaradenej rýchlosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Head-Up Displej do auta - 2,8 palcový displej, OBD-II kompatibilný, Plug + Play. Head Up Displej je skvelý spôsob, ako udržať vaše oči na ceste a poznať svoju rýchlosť. Toto zariadenie má displej 2,8 palca, rovnako ako OBD-II kompatibilný a veľmi ľahko sa používa. Žijeme v nádhernej technologickej dobe, kde sa snažíme zdokonaliť našu situáciu systém HUD je skok vpred pre bezpečnú jazdu. 

hud displej

Jednoducho pripojte HUD ku OBD-II portu sprievodným káblom (je súčasťou balenia), umiestnite ho hore na palubnej doske displejom nahor. Až budete mať HUD smerom nahor, umiestnite reflexnú fóliu (tiež súčasťou balenia) na čelné sklo priamo naproti 2,4 palcovému displeju. Keď ho zapnete, mal by premietať údaje na čelné sklo, a Vy si tak udržíte pohľad na ceste a zároveň budete informovaní.

HUD je určený na zobrazenie dôležitých informácií, ako je rýchlosť vášho vozidla a rýchlosť otáčok motora, ale to nie je všetko. Keď teplota dosiahne 100 stupňov Celzia, alarm spustí ihneď automaticky varovnú kontrolku zapnutia. 

To HUD bude pripomínať vodičovi vyššiu rýchlosť k zníženiu spotreby paliva, a prispôsobiť otáčky motora a rýchlosť vozidla, aby sa získal optimálny pomer. HUD tiež zobrazuje spotrebu paliva na 100 km, keď je vozidlo v pohybe, okrem informácií, že je napätie batérie menšie ako alebo nedosiahne 12V.

auto head up display

Špecifikácie produktu:

Displej: 2,8" LED Digital
Teplota prostredia: -40 až 80 stupňov Celzia (pri atmosférickom tlaku 86-106KPa)
Alarm zvuk: Cez 30 dB
Pracovné napätie: 9V-16V (12V DC / 70mA)
Zobrazované informácie: Rýchlosť vozidla, rýchlosť otáčok, teplota vody, pripomienka preradenia, pripomienka preťaženia, v reálnom čase 100 km/okamžitá spotreba paliva, napätie batérie, bzučiak
Micro USB port

Rozmery výrobku: 97x40x15mm (DxŠxV)
Hmotnosť výrobku: 31g

Obsah balenia:

HUD - Head up displej
Reflexná fólia
OBDII prepojovací kábel
Protišmyková podložka
Manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jar

Head-Up Displej do auta

Jaroslav odpovedať

Ako zistím či vaše zariadenie komunikuje s mojim autom(Passat b 5,5)?

Cool Mania

Head-Up Displej do auta

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Zariadenie sa pripája do OBD2 portu, je to vlastne štandardný servisný port vozidla. Ak Vaše vozidlo má tento port, tak zariadenie bude kompatibilné.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie