Profi videokamera do auta - Carvun F30 s Dual objektívom

Kód tovar: 14-010
U$108,90 Cena bez DPH: U$90,75
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do US

Profi videokamera do auta - Carvun F30 s 8 IR LED a Dual objektívom , čo znamená dva samostatné objektívy snímajúce dianie vo vozidle či priamo na ceste.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

 

Odporúčame Vám kamery do auta DOD s vlastnosťami čiernych skriniek. Kamery značky DOD sa vyznačujú najvyššou kvalitou prevedenia a množstvom užitočných funkcií. Viac sa o týchto kamerách dočítate na stránke slovenského distribútora www.DOD-TEC.sk

Strážny anjel DOD

 

 

Profi videokamera do auta - Carvun F30 s 8 IR LED a Dual objektívom , čo znamená dva samostatné objektívy snímajúce dianie vo vozidle či priamo na ceste. Teda môžete si natočiť rotačný objektív tak aby snímal priestor ktorý potrebujete. Predný objektív sníma vždy dianie pred Vaším vozidlom.

Max video rozlíšenie pre (1 kanál objektív) je 1280 x 480 pixelov a 30 snímkov za sekundu a (2 kanál objektív) má rozlíšenie  640 x 240 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Ľavý objektív má až 120 ° stupňový uhoľ pohľadu a pravý objektív je teleskopický uhoľ záberu je možné teleskopicky nastaviť. Obidva objektívy je možné natáčať až o 180 °.  Kamera má výstup vo forme TV OUT teda je možné prepojiť cez AV káble so zobrazovacím zariadením.

Skvelá kamera do auta, určená hlavne na záznam jazdy autom. V médiách je táto vecička označovaná ako „čierna skrinka automobilu“. Čo všetko táto kamera dokáže? Funkcia detekcie pohybu umožňuje automatické spustenie nahrávania pri pohybe. Záznam sa automaticky ukladá na micro SD kartu, autokamera podporuje pamäťové karty s kapacitou až do 32GB. Možnosť pripojenia k PC cez USB. Kamera má reproduktor a 2,7 " palcový LCD displej pomocou ktorého vidíte čo nahrávate, môžete si prezerať videá a fotky ktoré ste urobili a ľahko nastavíte všetko čo potrebujete, od kvality videa až po dátum a čas. Disponuje aj výkonnými 8 IR nočnými LED s ktorými hravo zachytíte jazdu v noci.

carvun f30 - autokamera

A to najlepšie nakoniec! S touto kamerou sa nemusíte obávať, že sa vám naplní karta a vy nezachytíte moment, s ktorým by ste sa radi podelili. Má totiž cyklické nahrávanie, čo znamená, že v automatickom režime nahráva za sebou videá s trvaním 2, 5 alebo 15 minút (podľa vášho nastavenia) - celkovo až niekoľko hodín a keď sa vaša karta naplní, najstarší úsek sa automaticky vymaže a nahrá sa nový. Tak môžete nahrávať nonstop bez toho aby ste museli meniť kartu alebo ručne vymazávať videá a vždy máte istotu, že ak sa na ceste stane nejaká zvláštna situácia, vy ju budete mať nahratú!  Kamera má aj tlačidlo SOS, ktoré umožňuje určený zábery kamery ponechať na pameťovej sd karte, teda nebudú premazané novšími zábermi ale uchovajú sa pre ďaľšie použitie.

Ale najpodstatnejšia vec je asi to, že po pripojení do autozapaľovania sa kamera automaticky zapne a začne nahrávať. Čo to znamená v praxi? Tak si predstavte, že by ste museli pri každom nasadnutí do auta ručne zapínať kameru aby ste nahrali svoju cestu. Ale nemusíte. Tá sa automaticky zapne po naštartovaní automobilu a začne cyklicky nahrávať vašu jazdu. Fakticky všetko čo musíte urobiť vy, je pripevniť kameru na sklo, zapojiť ju do autozapaľovania a je to. V balení je samozrejme polohovateľný držiak na sklo a nabíjačka do auta. Kamera má aj vstavanú Li-Ion batériu, takže nahrávanie je možné aj bez naštartovaného auta.
 

videokamera do auta

Odporúčame túto videokameru do auta - TIP nášho e-shopu


Špecifikácie Videokamery do auta 1080P

LCD obrazovka - 2,7 "TFT farebný displej 16:9
Objektív uhol - 120 °
Obrazový snímač - CMOS
Dual channel: 2 objektívy snímania
Video rozlíšenie (1 kanál objektív)  - 1280 x 480 pixels, 30fps
Video rozlíšenie (2 kanál objektív) -  640 x 240 pixels, 30fps

Video vo formáte - AVI 30fps 30 snímok za sekundu
Nočné videnie - 8 IR LED
Detekcia pohybu: On/off
Cyklický záznam: áno - 2/5/10/15 minút
Podrpora micro SD až do 32 GB
Vstavaný mikrofón
Video výstup - USB / AV výstup
TV systém - NTSC/PAL
Napájací zdroj - vstavaná Lithiová batéria
Nabíjanie z USB portu počítača alebo DC 12 ~ 24V nabíjačka do auta

 Balenie obsahuje:

1* Videokamera do auta Carvun F30
1* USB kábel
1* Držiak na predné sklo
1* Nabíjačka do auta
1* AV kábel
1* Užívateľská príručka

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

1%