Elegantné Pero s kamerou - HD 1280x720 - 4GB Pamäť

Kód tovaru: 10-031 Mám otázku
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $68,75
Cena s DPH $82,50
- +

Popis produktu Elegantné Pero s kamerou - HD 1280x720 - 4GB Pamäť

Elegantné pero s kamerou s HD rozlíšením 1280x720 na predaj za výhodnú cenu, ktorú môžeš kúpiť online v našom e-shope. Jedinečné pero s kamerou a 4GB pameťou pre tvoje špionážne účely.

Nový Model kamery v pere má zabudovanú kvalitnú kameru, ktorá zaznamenáva video alebo fotí vo výbornej kvalite. Pero Spy Pen je tak tiež vybavené mikrofónom, integrovanou dobíjacou batériou a internou pamäťou o veľkosti 4GB. Tento nový vylepšený model má ešte kvalitnejší video záznam, fotí a má väčšie tlačítko pre komfortnejšiu prácu s perom. Ovládanie Spy Pera je veľmi jednoduché - pomocou jediného tlačítka.

Pero s kamerou HD rozlíšenie 1280x720 s 4GB

Nahrávanie sa spúšťa tlačítkom na hornej strane písacieho pera, druhým stiskom ukončíte nahrávanie. Zapnutie a nahrávanie signalizuje nenapádný oranžový a modrý LED indikátor na opačnej strane pera než je kamera, aby zostal ukrytý pred zrakom okolia. Jednotlivé videa sa ukládajú na internú pamäť v podobe dátumu a času nahrávky v názve súboru.

pero s kamerou

Nabíjanie je možné prevádzať z USB portu PC. Pri pripojení k PC sa dá zariadenie využívať i ako klasický Flash Disk k uchovávaniu dát.

Vlastnosti:
Miniatúrna mini DVR Spy kamera ukrytá v písacom pere.
Zabudovaný vysoko citlivý mikrofón
Vhodné pre každý počítač s USB portom. USB 2.0 štandardné a spätne kompatibilné s USB 1.1.
Písacie pero je plne funkčné pre písanie na papier a dá sa meniť náplň.

Technická špecifikacia:
Nahrávací čas: cca 2 hodiny záznamu (na jedno nabitie batérie)
Nahrávanie videa v AVI (1280*720 px) s 30 fps video formátu
Integrovaná dobíjacia batéria 180mAh
Režim fotenia, formát JPEG, rozlišenie 4032 x 3024
Vnútorná pamäť: 4GB
Rozmer: 150mm x 15mm x 15mm
Váha: 45g

Obsah balenia:

Písacie pero so skrytou kamerou 4GB
Predlžovací USB kábel
Návod v slovenčine

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Sme priamy dovozca a predajca špionážnej techniky s dlhoročnou praxou. Naše požiadavky ohľadom spracovania a vylepšovania ponúkaných produktov konzultujeme priamo s výrobcom. Každý produkt, ktorý zaradíme do predaja prejde vstupnou kontrolou kvality a až následne je zaradený do našej ponuky špionážnych produktov.

Z našich testov vyplýva, že nami predávaná technika je výkonnejšia a má dlhšiu životnosť oproti konkurenčným produktom . V prípade nečakaných technických problémov sa situáciu snažíme riešiť urgentne podľa možnosti smerom k spokojnosti zákazníka

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty